Jihočeský kraj podpořil v roce 2014 o.s. Doma v lese v rámci dvou projektů: "Pojďme ven"! (Odbor životního prostředí, částka 50.000 Kč) a "Osobnostní rozvoj dětí 2. stupně ZŠ" (Odbor školství, částka 20.000 Kč). Děkujeme!


 

Statutární město České Budějovice podpořilo lesní školku poskytnutím dotace v rámci programu pro podporu a rozvoj služeb péče o děti do 6 let věku v roce 2012 a následně v roce 2013 a 2014 ve stejném programu v rámci opatření příspěvku na celoroční provoz. S radostí děkujeme!


 


Společnost MAITREA poskytla lesní školce finanční dar, který přijímáme s velkou radostí a pokorou. Děkujeme!

 Společnost MAITREA a.s. byla založena v roce 2006 s cílem poskytnout prostor pro ty, kteří cítí potřebu osobního rozvoje a sebepoznání. Slovo Maitrea samotné v sobě nese význam laskavý a milující a mottem společnosti je "Inspirace srdcem".


Společnost cockyshop.cz se stala historicky prvním dárcem lesní školky Doma v lese. Obdržený finanční dar jsme použili na zakoupení krásných dětských židliček. Podruhé věnovala společnost cockyshop.cz finanční částku v roce 2013 a to jako příspěvek na nákup nové jurty. V letošním roce použijeme obdržený příspěvek na vybavení centra ŠPALÍČEK. Srdečně děkujeme za poskytnuté dary!

Cockyshop.cz je jeden z předních internetových obchodů s kontaktními čočkami v České republice. Sklad pokrývá přes 95% produktů a vše je tedy ihned k odběru od vyškoleného personálu. Nabízíme širokou škálu kvalitních čoček a příslušenství. Nespornou výhodou je také naše aplikační středisko, kde si můžete zrak nechat přímo vyšetřit. Pokud jste tedy ve světě kontaktních čoček úplní nováčci, u nás dostanete odpověď na všechny dotazy.
„V lesní školičce je škola hrou, čočky než brýle lepší jsou.”


Společnost KPMG přispěla v rámci Novoročního grantu občanskému sdružení finanční částkou na nákup nové jurty v roce 2013. V tomto roce můžeme díky další podpoře z Novoročního grantu zakoupit židle do centra ŠPALÍČEK. Máme velkou radost a děkujeme!


http://www.kpmg.com/cz/cs/Stranky/default.aspx


Nadace VIA nám umožnila nejen účast na celoročním vzdělávacím cyklu "Nástrahy v neziskovém sektoru", ale následně nám i poskytla grant na realizaci školení pro tým lesní školky. Děkujeme! 


http://www.nadacevia.cz/


Společnost dm drogerie markt umožnila občanskému sdružení Doma v lese zařazení do databáze organizací, ve kterých mohou spolupracovníci dm drogerie markt strávit jeden pracovní den v roce jako dobrovolníci. V roce 2013 jsme uvítali celkem 22 dobrovolníků a jejich pomoc byla k nezaplacení! Letos se těšíme na další dobrovolníky! Děkujeme, moc si této pomoci vážíme! 


http://www.dm-drogeriemarkt.cz


Společnost Hewlett Packard bezplatně zapůjčila barevnou tiskárnu občanskému sdružení pro administrativní účely a pro přípravu materiálů pro výuku.

Moc se nám ulevilo, děkujeme mnohokrát!


http://www.hp.com/cz


Pan Ing. arch. Jaromír Kročák a jeho ateliér zdarma a bleskurychle zhotovil pro naše občanské sdružení kompletní projektovou dokumentaci ke stavebním úpravám na pozemku v Třísově.

Za jeho podporu mnohokrát děkujeme!

krocak: logo

http://www.arch.cz/krocak/


Děkujeme firmě CHIMPANZEE BAR za poskytnutí zdravých a chutných tyčinek pro děti do mikulášské nadílky!  

http://www.chimpanzeebar.com/


Architektonický ateliér +arch zhotovil zcela zdarma návrh interiéru pro nové centrum Špalíček. Této služby si nesmírně vážíme a máme z ni velkou radost!   

 
http://www.plusarch.cz


Pekárna Srnín poskytla zdarma 100 ks koblih a podpořila tak akci "Snídaně pro rodiče". Velmi děkujeme! 


http://www.kiii.cz/index.php


Díky podpoře Techsoup Česká republika jsme mohli za zvýhodněnou cenu zakoupit produkty společnosti Microsoft. Děkujeme!

 


Firma TyTrika poskytla zdarma všem našim spolupracovníkům trička s motivem lesní školky, která využijeme na různé akce pro děti i dospělé. Moc děkujeme!


Děkujeme firmě Bosch za poskytnutí notebooků, které využijeme nejen na administrativní práci pro náš spolek, ale notebooky budou i k dispozici v baby office pro případné zájemce, kteří si nevezmou vlastní počítač z domu! Moc děkujeme!